16. listopadu 2021 (19:00 hod.) | Kulturní dům

Dnes večer ovuluji - Dolní Benešov

CARLOTTA CLERICI: DNES VEČER OVULUJIPřeklad Jaromír JanečekIva Pazderková v příběhu ženy, která chtěla dítě…Nějaký abstraktní mateřství mně nikdy moc nebralo. Na rozdíl od některejch mejch kamarádek. Sofie třeba, už když... Koupit vstupenky

Dnes večer ovuluji - Dolní Benešov

Vstupenky

Místo a čas konání

16. listopadu 2021 (19:00 hod.)
Kulturní dům

O události

CARLOTTA CLERICI: DNES VEČER OVULUJI
Překlad Jaromír Janeček

Iva Pazderková v příběhu ženy, která chtěla dítě
…Nějaký abstraktní mateřství mně nikdy moc nebralo. Na rozdíl od některejch mejch kamarádek. Sofie třeba, už když byla malá holka, tak říkávala: "Až budu velká, tak budu mít kupu dětí!" S kým, to ji nezajímalo. Ne. Ona viděla jen ty děti. Já spíš říkávala: "Až budu velká, budu primabalerína nebo herečka anebo známá novinářka…"

Claře je 36 let. Je to moderní, svobodná, nezávislá žena. Je zamilovaná do muže, se kterým žije a se kterým se rozhodnou mít dítě. Nedaří se jim to ale…Clara nás vtahuje do světa matky aspirantky. Návštěvy gynekologů, čekárny specialistů, svérázné rady kamarádek. Clara zažívá euforie prvních pokusů, zklamání prvních neúspěchů, okamžiky samoty, pláč. Nicméně přes četné chvíle posměchu, beznaděje a zklamání nachází sílu vytrvat. Clara to dítě prostě chce!
Monolog - zpověď Dnes večer ovuluji aneb Příběh ženy, která chtěla dítě je líčení chvílemi neuvěřitelně komických situací i záchvatů zoufalství a beznaděje mladé ženy a zároveň či právě pro to skvělou hereckou příležitostí.

PRO ORGÁNIZÁTORY

Pořádáte akci / akce? Můžeme být Vaším partnerem v prodeji vstupenek

E-mail: support@ticket365.cz